Pořiďte si do Vašeho vozu LPG a jezděte o polovinu levněji!

Šetřete přírodní prostředí

Šetřete motor Vašeho auta

 

!!   Vsaďte na LPG přestavbu   !!

 

Zásadním faktorem pro volbu montáže LPG je typ motoru a objem finančních prostředků, které chcete do montáže LPG investovat. Bez ohledu na jednotlivé typy však platí, že montáž LPG se každému vozu dlouhodobě vyplatí a pořizovací cena zařízení LPG je zhodnocena každou jízdou. Obraťte se na nás nyní!

Montáž LPG pro každé auto

Jsme specialisté pro LPG a CNG na okrese Znojmo a širokém okolí s nejširší nabídkou LPG zařízení pro Váš automobil. Úzce spolupracujeme s přímými dovozci zařízení LPG do České republiky bez překupníků a proto i naše cenová politika je velmi výhodná. Provádíme montáže LPG téměř 20 let.

Provádíme montáže zařízení LPG pouze renomovaných výrobců

        

které se vyznačují vysokou spolehlivostí, snadnou údržbou a  úsporou LPG.

Montáže LPG realizujeme pro široké spektrum automobilů. Montáž LPG se rozhodně vyplatí. Čerpejte veškeré výhody LPG, ať už se Vás týká jakýkoli typ z následujícího přehledu.

  • centrální vstřikovač pro starší vozy s karburátory. Vozidla se vstřikováním a řízeným katalyzátorem potřebují řídicí jednotku LPG. Cena zhruba od 9.000 Kč, s řídicí jednotkou od 16.000 Kč
  • kontinuální vstřikování pro novější vozy, kde je přísun paliva LPG zajišťován pro každý válec zvlášť. Vyšší výkonnost i nižší spotřeba. Cena zhruba od 22.000 Kč.
  • sekvenční vstřikování pro moderní automobily. Disponuje elektronicky řízenými tryskami pro distribuci paliva LPG do válců. Cena zhruba od 24.000 Kč.

Kontaktujte nás a zařiďte si montáž LPG od společnosti s téměř 20 lety bohatých zkušeností!

Využijte možnosti tankovat u jakékoli LPG čerpací stanice, jejichž počet v celé Evropě raketově roste!

 

 

Ke stanovení ceny přestavby na LPG Vašeho vozidla nás prosím kontaktujte.

 

 

Výhody LPG                            

Poloviční náklady na provoz                                     

Zvýšený dojezd                                                       

Menší opotřebení motoru                                          

Ochrana životního prostředí

 

 

Příjemná a "Sametová" jízda

 

 Nevýhody LPG

  Počáteční investice

   Zmenšení zavazadlového prostoru při použití válcové nádrže

 

 

Co je to CNG

 

Zemní plyn - CNG (Compressed Natural Gas): Montáž CNG

Tímto termínem se označuje zemní plyn, jde prakticky o čistý metan CH4. Rozdílem proti LPG je praktická nemožnost zkapalnění (jde to, ale postup je velmi nákladný, bod varu -162oC) a tak se ve vozidlech skladuje pod vysokým tlakem okolo 20 MPa (200 bar). Všechny ventily a další prvky musí být jinak konstruovány a nároky na jejich provedení jsou výrazně vyšší, cena zařízení pro vozidla se pohybuje okolo 40 000 Kč. CNG nezapáchá a tak je nutné provádět při výrobě dodatečnou úpravu pro zvýšení zápachu, který je významným bezpečnostním prvkem, protože okamžitě signalizuje netěsnost systému. CNG produkuje méně CO2 – asi o 25%, ostatní sledované složky jsou na tom podobně jako LPG.